Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Söyleşi” mazmunına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım dair sergilediği performanstan sonrasında internetin yalnızca bilgelik aktarımı midein değil, aynı zamanda zevküsefa midein de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da genel ağ üzerinden insanların bir müstear ad kullanarak (nickname) hasbihâl yazar eğlenebileceği hem genel ağ siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, genel ağ üzerinde hiç tanılamamadığınız rastgele biriyle gestaltlabildiği kadar üste tanılamadığınız kişilerle de özel programlar yahut web siteleri marifetiyle gestaltlabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanılamadığınız yahut tanılamamadığınız kişilerle genel ağ üzerinden tanıdıkma ve hasbihâl etme üzere kurulmuş genel ağ siteleridir. Bu genel ağ siteleri çoğunlukla programlama dilleri kullanılarak yahut amade scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Temelı chat sitelerine giriş tamir etmek midein yalnızca nickname (müstear insan) tastir etmek yeterli olurken kimilarındaysa sohbete kellelamadan önce behemehâl üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm genel ağ kullanıcıları ortada pop olan Mynet ve ZurnaNet kadar siteler chat sitelerine kellelıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki genel ağ kullanıcılarıyla program antrakt suretünü kullanarak yalnızca yazılı, yazılı ve sahnelü, ünlü ve sahnelü kadar tercihe bağlı olarak hasbihâl etmenize yardımcı olan mukayyetmlardır. Chat programlarının şimdiye derece kullanılmış en pop olanı gücük müddet önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger adlı müdrike mesajlaşma mukayyetmıdır. Bir özge pop chat program olan ve internetin efsane mukayyetmlarından onaylama edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seokoloji
Antika Eşya Alanlar iqos heets
https://lisanslisporgiyim.name.tr/ https://mamaksurucukursu.name.tr/ https://malatyahavadurumu.name.tr/ https://engelsiz.name.tr/ https://gelecekdunya.name.tr/ Seo Fiyatları IQos Heets
instagram takipci satin al