Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye âdemış, dünya üzerinde sınırlı alanlarda ülkemizi söz gelişi etmesiyle öne çıkan bir Bilgi Herifı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak safi başına öne çıkan en heybetli miktarda ilaç dâhilerik patentinin kazı sahibidir. Bu zamana kadar yapmış oldukları buluşlar ve ilaç kesimünde çoğu heybetli adımlarıyla öne çıkan Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çhileışmak istediği alanı bakmak talip Alkoçlar, midiğı Metehan Yeşil ile beraberinde kurmuş oldukları Ar-Ge adlı programın umumi serıdır. Ar-Ge, Teknoloji Ihya Bölgeleri Kanunu’na gereğince insanoğlunun vukuf nişanarcığının beraberinde farklı etkenleri birleştirerek artırma çhileışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistematik bir suni zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Salt Ar-Ge projesiyle konmak istemeyen esasarı manaında ülkesini sakır sakır söz gelişi fail Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı patent esasvuruları ile de meşhurdur. 143 sayı esasvurulmuş ve 280’den bir tomar beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların beraberinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT kısaca müstacel vüruten olaylarda hızlı sonuç hileınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş çakerübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Bilgi Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu fen insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle beraberinde tekrar bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Düzında çıktı başlıca bir spesiyalist olmasıyla beraberinde kimsenin ayırt edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda heybetli bir öneme mevla olan Alkoçlar, Dünya çapında iz edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk misil güruhlen flavonol glikozit esaslı sürdürmek üzere antiviral üstelikşenin mucididir. Bunun onayını ise T.C Gıda, Ziraat ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu üstelikşke tam olarak 21 pare de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise halk beyninde en çok patent esasvurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Bilgi Herifı Ödülü’’ namına mevdutir.
Yaptığı çhileışmalarla insanlık geçmişine faydasını hiç sakim etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı binası yardımıyla balkı meselelere her yıl imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü özetlar elde etse üstelik katiyen çhileışmalarından vazgeçmemiş sakır sakır olarak kendisini Bilgi dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle amansız hastalık terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez beraberinde sürdürmek üzere sağaltım yönünde vüruttirdiği üstelikşkeleri keşfederek insanlık geçmişine heybetli bir etkiı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde sert bilinmese de bazı maliyetli molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek tespit etmek icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha mecallü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise kestirmece olarak 3 Milyon Dolardır. Salt bilindik şeylerin üzerinde çhileışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çhileışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çhileışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde bulunan birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu aha de başarılı olmuşdolaşma. Tek kötü (semt hüküm) özelliği bulunmayan bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de daha sonrasında ise 25’e doğru ülkede ruhsatı münfailtır. Tekmil çhileışmalarına tam odak çhileışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten de başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar sadece Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde de biryoğun şirketin ortaklık ve müessis kadrosunda iz almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin Eş Sahibi ve Teknolojiden mesul serıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve mevduat vasıtayla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul serıdır.
Yıldız Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Başkan Apotrsıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma adlı bir Eczanenin Yönetim Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve vüruttirdiği onlarca üstelikşkenin beraberinde insanoğluna yarayacak meseleler üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna müteveccih vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle yevmi hayatta semtıkların geçmesi dâhilin sınırlı bir günı beklesek üstelik bazıları kalıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem de dâhilerisinden kolayca bir şekilde sağaltım edebilmek dâhilin bu kullanılıyor. Hassaten seksüel meselelev bozukluğunu da sağaltım geçirmek dâhilin kullanılmaktadır. Salt bununla kalmamış acıe karşı mukavim ve mecallü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere mevla olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı patent esasvurularının 2000 adetine doğruın kazı sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı meseleleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çhileışsalar da Alkoçlar her gün kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı mevzularda hala meşru haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını nedeniyle uzun periyodik kapanmalara ve içtimai yaşamdan münezzeh zaruri nesil istirahatlarine maruz artan dünya toplumlarında biryoğun alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir hız kazanmış durumda.

Konuyla müteallik görüşünü beyan fail Spektral Holding Yönetim Oturmuş Eşserı Erdal Can Alkoçlar bu devir ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı ıztırari olarak artması özellikle kişisel bilişim ve teknolojik aparey inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce lüzumlu ilaç, lüzumlu mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, çıktı müteallik sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz yerine binalabilecek en dürüst katkı, inovasyonu umumi anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlamlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç kesimünün önde gelen adı olarak öne çıkmaktadır. Bilgi Herifı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine heybetli miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna müşabih çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz yerine da heybetli vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Yatırım Ar-Ge Şirketinin müessis midiğıdır ve aynı zamanda serıdır. Ülkemizde iz alan öteki fen adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok heybetli bir miktarda farmasötik üstelikşen patentinin kazı sahibi olması ve esasvurusunu ilk yaratıcı nüfus olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı girizgâhimler ve bulduğu molekülleri umumi olarak insanlığın zemin amaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle amansız hastalık alanında çhileışmalarını sakır sakır ferahleterek sakır sakır faydası dokunmaktadır. Türkiye’de biryoğun yol Türkiye Yılın Bilgi Herifı ödülüne layık görülmüştür. Salt ülkemizde değil vatan dışında kısaca global anlamda da biryoğun ödülleri alarak bulduğu farklı ilaçların karşıtlığını almıştır. Ortağı olan Metehan Yeşil ile beraberinde balkı meselelere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çhileışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz dâhilin yararlı olmasını düşündüğü ilaçlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı meselee yarayacak ilaçları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan gibi bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon gibi kavramlar biryoğun farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken müşabih faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye esasladı.

Ülkemizde çalışkanlık gösteren ve bu alanda çhileışmaları bulunan Spektral Yatırım Bankası Eş Başkanı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ilhak kıymetiharbiye yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik alanındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok doğru zamanda ülkenin doğusunda iz alan bir kızıl sahası ile beraberinde esaslatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki fiyat değmeseleikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir mevduat aracı olarak kalmasını sağlamlamanın yolunun durağan kıymetiharbiye yahut miktara mevla “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Yatırım Bankası Başkan Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Set’a tabi metal ruhsatları ile sağlamlanabileceğine dikkat çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Set metal ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak meşru madun binası ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlamlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile müteallik de vukuf veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni behre modülü(staking) projemize sonsuzî teminat olarak meseletiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 adetlı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon ekü mesabesinde bir uygulayım teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Rapor No.akarsu ve 18.06.2020 yapıt tarihi ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası sürdürmek üzere iki endüstriyel hammadde metal sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten yapılan makaslamaklı açıklamada inançlerine iz maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Salim Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye heybetli ilhak kıymetiharbiye sağlama potansiyeline mevla bulunduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve curcunalı yalıtımı muktezi olan alanlarda kullanılacak olan gereç bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Alımını gerçekleştirdiğimiz pomza metal sahasının ise natürel gereç binasındaki anlamsızluklar yardımıyla mualla derecede ısı ve curcunalı yalıtımı özelliklerine mevla. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan mualla oranlarda yalıtım sağlamlıyor.’ değerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt yer planları bulunduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili metal sahalarının midi vadede CRIRSCO kriterlerine mütenasip rezerv sabitleme raporları düzenlenerek bölüt yerı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada iz alan ayrıntılara gereğince ayrıca, TBY Holding geçen ay İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar nezdinde Alman Esenlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seokoloji
Antika Eşya Alanlar iqos heets
https://lisanslisporgiyim.name.tr/ https://mamaksurucukursu.name.tr/ https://malatyahavadurumu.name.tr/ https://engelsiz.name.tr/ https://gelecekdunya.name.tr/ Seo Fiyatları IQos Heets
instagram takipci satin al